موتور آسانسور کوپل IR10 و IR20

موتور آسانسور کوپل IR10 یکی از موتورهای گبربکس آسانسور ساخته شده در داخل کشور است.که توسط شرکت کوپل آسانسور طراحی شده است.این موتور آسانسور به صورت ۵٫۵ کیلووات و با سرعت یک متر برثانیه به  بازار عرضه می گردد.بازرگانی رایا آسانسور این محصول را با گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر به سراسر کشور ارسال می نماید

موتور آسانسور کوپل IR10

موتور آسانسور کوپل IR10 به صورت ۶ نفره و باظرفیت ۴۵۰ کیلوگرم طراحی شده است.این موتور آسانسور دارای راندمان بالا ، کیفیت مناسب و قابلیت نصب در پروژه های پرترافیک را داراست.

از نکاتی که در مورد این موتور گیربکس آسانسور حائز اهمیت است توان تحمل بالای این موتور آسانسور است.به طوری که استاتیک لود آن در حدود ۳۰۰۰ کیلوگرم است.هم اکنون این موتور اسانسور با دوسال گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر به سراسر کشور ارسال می گردد.و پروژه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

موتور آسانسور کوپل IR20  ساخت شرکت کوپل آسانسور و یکی از بهترین موتورهای آسانسور ساخت داخل است که با راندمان ، کیفیت و توان تحمل مناسب طراحی شده است.بازرگانی رایا آسانسور این محصول را به صورت مستقیم و بدون واسطه با ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر به سراسر کشور ارسال می نماید.

موتور آسانسور کوپل IR20

در حال حاضر در تولید موتور آسانسور در کشور اقدامات مطلوبی صورت گرفته است.موتور آسانسور کوپل IR20 به صورت ۷٫۵ کیلووات و با سرعت یک متر بر ثانیه طراحی شده است.از نکاتی که در مورد این موتور حائز اهمیت است میزان توان تحمل بالای آن است که در حدود ۳۲۰۰ کیلوگرم طراحی شده است.

این موتور آسانسور برای پروژه های نصب و راه اندازی آسانسور به صورت ۸ نفره مورد استفاده قرار می گیرد.در حال حاضر بسیاری از نصابان آسانسور در پروژه های پرترافیک از این موتور گیربکس در پروژه های خود استفاده می نمایند.

تصاویر بیشتر